• +90 216 553 3230
  • info@bilimselyuzme.com
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Sistemimize kayıt olurken veya derslere kayıt yaparken gönderdiğiniz; isim, e-posta ve telefon verilerinizi sadece sizin ile iletişim kurmak için tutuyoruz. Sizden bu bilgiler dışında daha önce yüzme deneyiminiz olup olmadığını, dalış ile ilgili deneyimlerinize ilişkin bilgileri başvurduğunuz veya hakkında bilgi talep ettiğiniz derse göre talep edeceğimiz kişisel bilgileriniz dışında bilgi talep etmiyoruz.

Bu bilgilerde sadece isim, e-posta ve telefon bilgilerinizi kaydediyoruz. 

Bu bilgiler kanuni zorunluluk sınırları belirli bir süre kayıtlı tutulmak zorunda olabilir. Ayrıca bu süre dışındaki süreler için bilgilerinizin tekrar kullanılmamasını her zaman talep edebilirsiniz.

Gerek sizinle iletişim e-posta yoluyla kurma gerekse telefon yoluyla iletişim kurulmasını istemiyor iseniz bu durumu iletişim formundan bildirmeniz yeterlidir.

Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü olarak sadece sizi önemsiyor, düşünce ve yorumlarınızı önemsiyor, ayrıca kişisel haklarınıza saygı duyuyoruz.

Yorumlar (0)

Yorumunuzu Yazın
Kişisel verilerin gizliliği gereği sitemizde sizden talep ettiğimiz veriler ve bu verilere ilişkin veri saklama politikamızı gösterir metne buradan ulaşabilirsiniz