• +90 216 553 3230
  • info@bilimselyuzme.com
Yetişkinlere Yüzme Kursu

Yetişkinlere Yüzme Kursu

Artık günümüzde yüzme kursları sayesinde yüzme sporunu öğrenmek ve yüzme sporunu daha bilinçli bir şekilde yapmak çok kolay hale geldi.


Yetişkinlerin belli yaştan sonra yüzme sporunu öğrenme düşünceleri yeni nesil yüzme kursları sayesinde değişti. Isısı ayarlanan havuzlar, profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadrosu sayesinde bilimsel yetişkin yüzme kursları yetişkinlerimize kolayca yüzme sporunu öğretiyor.

Yüzme sporu sadece bir spor değil aynı zamanda bir tedavi yöntemi olarak da ortaya çıkıyor. Özellikle yetişkin kişilerde çalışma koşullarından yada benzeri durumlardan ortaya çıkan bel fıtığı, boyun fıtığı, psikolojik rahatsızlıklar gibi tüm rahatsızlıklar yüzme sporu sayesinde tedavi edilebiliniyor.

Farklı yüzme teknikleri ile yüzebilir, vücudunuzun farklı bölgelerini çalıştırabilirsiniz. Kaslarınız ve omuriliğiniz yer çekimsiz ortam sayesinde rahat edecek.Bilimsel Yetişkinlere Yüzme Kursu Hakkında

İstanbul Anadolu yakasında yetişkinlere yönelik yapmış olduğumuz yüzme kursu, Çalışmalarımız aylık şeklinde olup 12 ay boyunca devamlıdır. Yetişkinlere yönelik yüzme kursumuz öğrenim amaçlı, spor amaçlı ve sağlık amaçlı yüzme çalışmalarıdır.

Çalışmalarımızı DÖRT grupta toplayarak yapmaktayız.

BİRİNCİSİ “SPOR AMAÇLI“ (Yüzme Bilenlere); Antrenman programı vererek kişiler antrenmanlarını yapıyorlar. Eksikleri varsa başında bulunan antrenör yardımcı oluyor. Aynı zamanda can güvenliği için sizi takip ediyoruz. Kısacası size itici güç olarak yardımcı oluyoruz.

“İKİNCİSİ TEKNİK ÖĞRENİM AMAÇLI (Yüzme biliyor ama eksikleri olan kişiler) grup dersi; 5-6 kişiye bir öğretmen şeklinde yapılmaktadır.

ÜÇÜNCÜSÜ “ÖĞRENİM AMAÇLI“ (Yüzme bilmeyenler) grup dersi; 5-6 kişiye bir öğretmen şeklinde yapılmaktadır.Sudan korkan,yüzme bilmeyen kişilere verilen eğitimdir.

DÖRDÜNCÜ ÇALIŞMA İSE; Bire bir özel ders şeklinde geçmektedir. Kişiye özel ders uygulamasıdır.

Çalışmalarımız size uygunsa, info@bilimselyuzme.com sporcu formu “isteyebilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yetişkinlere Yüzme Kursu İçin Gerekli Evraklar Ve Malzemeler

Yetişkin yüzme kurslarımıza kayıt olmadan önce getirilmesi gereken evraklar ; tam idrar tahlili, 1 adet resim, sporcu formunun doldurulması(info@bilimselyuzme.com'dan mail ile isteyebilirsiniz)..

Yetişkin yüzme kurslarımıza gelmeden öne getirilmesi gereken malzemeler ; Bone(Bilimselyüzme spor kulübü bonesi isterseniz kulübümüzden satın alabilirsiniz), mayo, terlik, havlu veya bornoz, isteğe bağlı olarak yüzücü gözlüğü(kulübümüzden de temin edebilirsiniz).. 

Cevap 1

Cevap2

Cevap3

Cevap3

Yorumlar (0)

Yorumunuzu Yazın
Kişisel verilerin gizliliği gereği sitemizde sizden talep ettiğimiz veriler ve bu verilere ilişkin veri saklama politikamızı gösterir metne buradan ulaşabilirsiniz