• +90 216 553 3230
  • info@bilimselyuzme.com
Çocuklara Yüzme Kursu

Çocuklara Yüzme Kursu

Çocukların gelişim dönemlerinde yaptıkları yüzme sporu çok önemlidir. Eğer çocuk gelişim döneminde yüzme sporu yapmış ise ileride ortaya çıkabilecek fiziksel ve psikolojik birçok hastalığın önüne geçmiş olur.

Yüzme yaparken omuriliğe baskı olmadığı için çocuğun omurilik sorunları düzelir ve daha güçlü bir kas yapısına sahip olur. Ayrıca yüzme sporunu yaparken nefes ayarlamaları nedeniyle çocuğun ileride ortaya çıkabilecek solunum, kalp gibi birçok rahatsızlığın da üstesinden gelinmiş olunur.

Ayrıca yüzme müsabakalarında çocukların rekabet ortamına alışmaları, yenilgi ve galibiyet gibi kavramlarla tanışmaları, onları ileri ki hayatlarına hazırlayacaktır.

Tüm bunlarla beraber çocuğunuz hem eğlenecek, hem öğrenecektir. Yüzme sporunun erken yaşta öğrenmek en etkilisi olmakla beraber, yetişkinler içinde yüzme kurslarımız mevcuttur.Bilimsel Çocuklara Yüzme Kursu Hakkında

Çocuklara yüzme kursumuz 04 - 16 yaş grupları şeklinde , seviyesine , yaş durumuna göre özel ve grup dersi şeklinde planlanmaktadır . Çocuklar için kursumuz sporcunun yaşı ve seviyesine göre planlandıktan sonra alt yapı için sporcu çalışmaları planlanmaktadır .Eğitime yeni katılan sporcularımız 5-6 kişilik gruplar şeklinde yada özel birebir eğitim verilebilecek şekilde çalışma yapılmaktadır . Amacımız kulübümüzün alt yapısını oluşturabilecek LİSANSLI sporcular yetiştirmektir.

Kulübümüz Bilimsel Yüzme Eğitim Merkezi olarak yetiştirdiği sporculara LİSANS çıkararak; yıl boyunca yarışmalara, sualtı Hokey - Sualtı Ragbi yarışmalarına girerek dereceler elde etmektedir .

Çalışmalarımızı Burhan Felek Ergun Gürsoy Galatasaray kapalı havuzunda 12 ay boyunca yapmaktayız .

Çalışmalarımız size uygunsa, info@bilimselyuzme.com sporcu formu “isteyebilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorumunuzu Yazın
Kişisel verilerin gizliliği gereği sitemizde sizden talep ettiğimiz veriler ve bu verilere ilişkin veri saklama politikamızı gösterir metne buradan ulaşabilirsiniz