Hakkımıızda

1999 yılından bu yana süre gelen eğitim ve tecrübe tamlaması.

Tarihçe Ve Hakkımızda

Kulübümüz "Sağlıklı Yaşam için Spor Felsefesiyle" 1999 Yılında kuruldu . Kuruluş amacının her yaş insana Yüzme , Sualtı Hokey , Sualtı Ragbi sporunu sevdirmek , tanıtmak ve eğitmek olmuştur. Ayrıca sağlıklı yaşam için spor düşüncesiyle ,Yüzme , Sualtı Hokey , Sualtı ragbi , Mono Palet , Serbest Dalış , Windsurf , Kiteboard , Balıkadam Eğitimleri , Cankurtaran Eğitimleri ve Tenis branşlarını faaliyete geçirmiş ve hizmet vermeye başlamıştır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz branşların hepsi Spor Genel Müdürlüğü çatısı altında ; Kulübümüz Yüzme Federasyonu ( TYF ) ve Türküye Sualtı Sporları Federasyonu ( TSSF ) üyesidir . Ayrıca Üç tarafı denizlerle kaplı Türkiye’mizin karasularında BALIKADAM EĞİTİMLERİ ve Ülkemizin karasularında , plajlarda ,otellerde , spor , dinlenme ve tatil köylerinde hizmet veren tesislere CANKURTRAN EĞİTİMLERİ vermekteyiz .Bu anlamda Ülkemizdeki Gençlerimize CANKURTARAN olarak yeni iş imkanı istihdamı da sağlamaktayız

BYEM Cankurtarma Merkezi olarak, Cankurtaran ihtiyacı olan tesislere (Otel, Plaj, Spor kulüpleri… vb.) Danışmanlık Hizmetleri de vermekteyiz.

Misyonumuz

Bilimsel verilere dayalı , Modern çalışma metotlarıyla tüm insanlığa hizmet etmektir .

Vizyonumuz

Ülkemiz için Her yaş grubuna Öğrenim , Spor ve Sağlık Amaçlı Yüzme , Sualtı Hokey , Balıkadam Eğitimleri ve Cankurtaran Eğitimlerinde dinamik , yenilikçi , modern çağa uygun metodlarla çalışarak içinde bulunduğu sektöre yüksek ivme kazandırmaktır .

Merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında Burhan Felek Yüzme Havuzu karşısındadır . Yetişkinlere ve Çocuklara Yüzme Kursu Çalışmalarımızı Gençlik Spor İl Müdürlüğüne Bağlı ; Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Burhan Felek Galatasaray Yüzme havuzunda hafta içi ve hafta sonu çalışma programlarıyla yapmaktayız .

Türkiye' de “ Sağlık Yaşam için Spor Felsefesi “ son yıllarda yüksek bir şekilde benimsendi .Gerek Stresli iş hayatımız gerekse yüzme bilmeyenlerin ve öğrenmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla olması , kişileri arayışlara itti . Bu arayışlar içersinde , Uzman , akademik deneyimli Hocalarımızla hijyenik yüzme havuzlarında Her yaş grubuna bilimsel metodlarda yüzme sporunu sevdirmek ve öğretmektir.

Eğitmenlerimiz Branşlarında sertifikalı uzman ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu ( Spor Akademisi ) mezunlarıdır .

Yetişkinlere ve Çocuklara Yüzme Eğitimlerinde ister Özel ders ,isterseniz grup dersleri şeklinde çalışma yapmaktayız. Özel Derslerimiz bire bir kişiye özel olarak ; Grup derslerimizde maksimum 5-6 kişilik gruplar şeklinde çalışma yapılmaktadır . Talep doğrultusunda daha küçük yüzme eğitim grupları da oluşturulmaktadır .Ayrıca Çocuklarımızın ilgi ve yetenekleri doğrultusunda Yüzme ve Sualtı Hokey Takımımıza seçme yapıp takımlarımızda görev veriyoruz.